fogh
12 آذر 1401 - 21:48

ماجرای حمله اغتشاشگران به یک فرد عادی/ کاسب اهل انزلی به کما رفت!

رشت- در جریان مراسم سومین روز درگذشت «مهران سماک» جوان اهل انزلی عده‌ای از اغتشاشگران فردی را به بهانه بسیجی بودن مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند!

خبرگزاری مهر- گروه استان‌ها: شامگاه سه‌شنبه بعد از پایان بازی ایران- آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و تجمع عده‌ای اغتشاشگر در محدوده چراغ برق شهرستان انزلی، فردی به نام «مهران سماک» حدوداً ۳۰ ساله بر اساس شواهد موجود بر اثر تیراندازی کشته شد.

از همان ساعات ابتدایی وقوع این حادثه شبکه‌های معاند اقدام به موج سواری روی این موضوع و تحریک مردم کردند.

عصر روز جمعه نیز در جریان برگزاری مراسم سومین روز درگذشت «مهران سماک» عده‌ای خیابان منتهی به محل دفن را بسته و با زدن کف و سوت اقدام به سردادن شعارهای هنجارشکنانه کردند.

در این مراسم فردی که در حال فیلمبرداری با تلفن همراه خود بوده از سوی مردم با ظن اینکه بسیجی است مورد حمله و ضرب و شتم شدید به وسیله سنگ بلوک، چوب و چاقو قرار گرفت.

این فرد که به شدت مجروح شده است به بیمارستان انزلی منتقل شد.

بر اساس پیگیری‌های انجام شده فرد مورد نظر از کسبه اهل شهر انزلی بوده و در حال حاضر در کما به سر می‌برد و در بیمارستان شهید بهشتی شهر انزلی بستری است.

اغتشاشگران حاضر در این مراسم در نهایت با حضور پلیس پراکنده شدند.

گفتنی است، تحقیقات از سوی پلیس انزلی برای دستگیری ضارب «مهران سماک» در حال انجام است و چند نفر مظنون نیز دستگیر شده‌اند.

«مهدی فلاح میری» دادستان مرکز گیلان نیز از تشکیل پرونده برای بررسی علت کشته شدن «مهران سماک» خبر داد و گفت: موضوع در دست بررسی است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 895763