fogh
11 بهمن 1401 - 01:02

حادثه واژگونی تریلر حامل سیلندر گاز پس از 60 ساعت در بافران رفع خطر شد+تصاویر

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از واژگونی تریلر حامل 144 سیلندر گاز CNG در بافران خبر داد.

منصور شیشه‌فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به شدت بارش برف، کولاک و کاهش دما و تعطیلی تمامی دوره‌های آموزشی مدارس در برخی از شهرستان‌های استان اظهار کرد: محور خوانسار به بویین میاندشت نیز به علت ریزش بهمن و کولاک مسدود و راه ۹ روستای پشتکوه فریدونشهر مسدود شد.

 

 

وی در بخشی دیگر از صحبت‌های خود با اشاره به حادثه واژگونی تریلر حامل گاز CNG تصریح کرد: حادثه واژگونی تریلر حامل ۱۴۴ سیلندر گاز CNG در محدوده شهر بافران گزارش شد که پس از ۶۰ ساعت تلاش مستمر عوامل مدیریت بحران شهرستان نایین شرکت گاز، برق، آتش‌نشانی، فرمانداری، پلیس راه، راهداری، نیروی انتظامی، اورژانس و هلال‌احمر امدادرسانی و رفع خطر انجام شد.

شیشه‌فروش افزود: اطراف محل حادثه ایمن‌سازی و تخلیه شد و سیلندرهای گاز انتقال و پاکسازی محل با حداکثر اصول ایمنی و با موفقیت انجام شد.

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان ادامه داد: عملیات بسیار پیچیده بود و گروه‌های تخصصی به محل اعزام شدند و خوشبختانه خسارت جانی نداشت و اگر دقت لازم انجام نمی‌شد، می‌توانست خسارات جدی در بر داشته باشد.

وی با بیان اینکه علت حادثه خطای انسانی بوده است، خاطرنشان کرد: روزانه بیش از ۲۰ سرویس از این نوع تریلر برای تأمین گاز شهرستان خور و بیابانک در این مسیر تردد دارد.

پایان پیام/۶۳۱۰۱/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1008953